Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/klient.dhosting.pl/miniski/cudoo/wp-content/plugins/flexible-checkout-fields-pro/classes/field/multi-select/field-type.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/miniski/cudoo/wp-content/plugins/flexible-checkout-fields-pro/classes/field/multi-select/field-type.php:33) in /home/klient.dhosting.pl/miniski/cudoo/wp-content/plugins/woo-mstoreapp-mobile-app/admin/class-mstoreapp-mobile-app-admin.php on line 112

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/miniski/cudoo/wp-content/plugins/flexible-checkout-fields-pro/classes/field/multi-select/field-type.php:33) in /home/klient.dhosting.pl/miniski/cudoo/wp-content/plugins/woo-mstoreapp-mobile-app/admin/class-mstoreapp-mobile-app-admin.php on line 113

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/miniski/cudoo/wp-content/plugins/flexible-checkout-fields-pro/classes/field/multi-select/field-type.php:33) in /home/klient.dhosting.pl/miniski/cudoo/wp-content/plugins/woo-mstoreapp-mobile-app/admin/class-mstoreapp-mobile-app-admin.php on line 114
DOSTAWA KWIATÓW Z CUDOO – Cudoo – wyślij kwiaty

DOSTAWA KWIATÓW Z CUDOO

CUDOO specjalizuje się w dostarczaniu pięknych i świeżych kwiatów na terenie całej Polski, projektując ekscytujące, modne bukiety, które są łatwe do wysłania, a jeszcze łatwiejsze do odbioru.

Dostawy w kraju realizujemy za pośrednictwem kuriera DPD,  kwiaciarnia CUDOO nie ponosi odpowiedzialności  za niemożność odbioru kwiatów z przyczyn od niej niezależnych, w szczególności z przyczyn leżących po stronie adresatów czy kuriera.

  • CUDOO nie ponosi w szczególności odpowiedzialności za, nieprawidłowości wynikające z błędnego podania  danych, koniecznych do przekazania paczki.
  • CUDOO nie ponosi odpowiedzialności za, zmianę adresu do korespondencji, podanego przez zamawiającego, jak również za zmianę innych danych, uniemożliwiającą prawidłowe przekazanie adresatowi kwiatów.
  •  CUDOO nie ponosi odpowiedzialności za, kuriera, który dysponując numerem kontaktowym odbiorcy, nie uprzedza czy nie ustala z nim dogodnego terminu odbioru, czy innej formy przekazania paczki.

Na wyraźne życzenie klienta sformułowane na adres email: witaj@cudoo.pl ;
CUDOO dostarcza numer paczki/zlecenia, który na stronie operatora DPD pozwala nadawcy bądź odbiorcy śledzić przesyłkę, samodzielnie zarządzać przesyłką, czy uzyskać numer telefonu do kuriera obsługującego zlecenie.

W przypadku nieudanej próby doręczenia przesyłki z przyczyn niezależnych od kwiaciarni (podanie błędnego adresu, nie odebranie paczki przez adresata), DPD Polska zastrzega sobie prawo przekazania przesyłki do pobliskiego punktu DPD PickUp i nie wymaga to zgody nadawcy czy odbiorcy.

Przesyłka przekazana do punktu nie wraca do dystrybucji kurierskiej, czyli nie będziemy jej próbować ponownie dostarczyć.

Na terenie miast Warszawa, Kraków, Lublin i Puławy realizujemy dostawy za pośrednictwem naszych partnerskich kwiaciarni.

Teraz możesz wysyłać kwiaty w ciągu kilku minut gdziekolwiek jesteś, wiedząc, że Twoje kwiaty zostaną dostarczone na wyznaczoną przez Ciebie datę w kalendarzu.

Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu, pakowane i transportowane dla naszych klientów CUDOOBukiety mają stały dostęp do wilgoci.
Nie chcemy narażać naszych cudownych kwiatów na stres wodny, przy czym  skutecznie zapobiegając ich więdnięciu czy utracie wigoru.

Zachęcamy do używania dołączonej do bukietu odżywki, która wydłużżycie kwiatów w wazonie i sprawi, że łodygi będą bardziej zielone, a rozwój kwiatu od pąka do pełnego otwarcia będzie przebiegał w naturalny sposób i co najważniejsze cieszył oko właściciela bukietu.

Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy pasjonatami kwiatów.

0
0

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać