fbpx

MAŁY BUDŻET, SUPER PREZENT – jak to zrobić?

Dodano: adminn

Czy wszyscy nie uwielbiamy zaskakiwać naszych bliskich pięknymi kwiatami, gdy tylko mamy na to szansę?

Co zrobić gdy pojawi się ta specjalna okazja, a Ty nie dysponujesz zawrotnym budżetem?

Czy powinno to powstrzymać Cię przed wdrożeniem całego pomysłu, który może wywołać bezcenny uśmiech na twarzy ukochanej osoby?

Cóż, z pewnością nie, bo choć twoje wybory mogą być ograniczone, ale co powiesz na pokazanie kreatywności?

Oto, w jaki sposób możesz przekształcić swoje niedrogie kwiaty w fantazyjnie wyglądające kwiaty bez oczywistego przekroczenia budżetu.

 

  • Unikaj mieszania wielu odmian.

Kiedy słyszysz że możesz kupić wiele różnych odmian kwiatów w naprawdę niskiej cenie, to nie znaczy, że musisz je wszystkie kupić, aby uwzględnić je w bukiecie.

W końcu to bukiet kwiatów, a nie zestaw sałatek owocowych.

Tylko jedna maksymalnie dwie na raz odmiany kwiatów w jednym bukiecie będzie wyglądać luksusowo w porównaniu z kilkoma odmianami zmieszanymi razem.

 

  • Wykorzystaj duże kwiaty.

Nawet mając napięty budżet, wciąż możesz mieć bukiet z rozmachem. Spróbuj użyć kwiatów, które mają duże głowy.

Mogą to być takie kwiaty, jak dalie, słoneczniki, lilie itp. Połącz niewielką liczbę tych kwiatów i spakuj resztę swojego bukietu za pomocą tańszych dodatków i liści, takich jak wstążki, rafia i inne tego typu rzeczy. To sprawi, że bukiet będzie wyglądał fantastycznie.

Chociaż możliwe jest, że odbiorca Twojego prezentu uwielbia niektóre egzotyczne kwiaty, które mogą znacznie przekroczyć twój budżet, nie oznacza to, że nie możesz uwzględnić kilku z nich w swoim bukiecie.  Jeśli pełny bukiet z ich ulubionych kwiatów mieści się w twoim budżecie, to super, ale jeśli nie, użyj kilku z nich w aranżacji uzupełniając innymi tańszymi odmianami i niedrogimi dodatkami. Jest to dobry sposób, na przekaz „zależy mi na Tobie” ·

  • Skoncentruj się na kolorach 

Co jeśli nie możesz sobie pozwolić na ulubione kwiaty ukochanej osoby, zawsze możesz wybrać ich ulubiony kolor w kwiatach. Jeśli ich ulubione kwiaty są dostępne w ich ulubionych kolorach i są również przystępne cenowo, to bingo, w przeciwnym razie zawsze masz świetny plan tworzenia kopii zapasowych w postaci zebrania ładnej wiązki dowolnych ładnych kwiatów dostępnych w ich ulubionym kolorze. Ta sytuacja jest korzystna dla wszystkich. Po co wysyłać komuś kwiaty „bez przesłania”, skoro możesz sprawić, że Twój bukiet będzie „wart podwójną cenę”.

Oprócz wyżej wymienionych sposobów możesz dodać sukulenty do aranżacji kwiatowych, aby bukiet był pełniejszy i bardziej elegancki. Możesz także użyć ładnego kryształowego wazonu lub szerokiej szklanej miski, aby zwiększyć efekt swojej zwyczajnie wyglądającej kompozycji kwiatowej i zaprezentować ją swoim bliskim.

Bez względu na to, w jaki sposób chcesz zdecydować się na prezentowanie oszczędnych kwiatów w elegancki sposób, nie zapomnij zaplanować z wyprzedzeniem, w przeciwnym razie możesz stracić dużo pieniędzy, a uzyskać mało satysfakcjonujący efekt.

 

0
0

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać